Slayer 2.0

Lada moment z maszyn drukarskich zejdzie drugie, poprawione i uzupełnione wydanie „Bez litości”. Jeśli ktoś nie ma, a przy Slayerze zdarza mu się nóżką zatupać, to oczywiście zachęcam.
Dave Lombardo też zachęca, jego recenzja książki poniżej 😉

10 thoughts on “Slayer 2.0

 1. Uzupełniałeś/Zmieniałeś treść z wydania pierwszego czy tylko dopisałeś dalszy ciąg historii (tzn. „Apdejtowałeś” skoro już proponujesz ten slang) ?
  Byłoby miło, gdyby posiadacze pierwszego tłoczenia ;o) mogli sobie ten dodatkowy rozdział zassać i wydrukować…

 2. Ja już przez niezadowalającą sprzedaż wydania 1 przepierdoliłem butelkę whiskey, którą musiałem na dodatek wypić z autorem. I nie dam sie więcej namówić na zakład czy do końca roku sprzeda się 100.000 egz. Mowy nie ma. Wątroba cenniejsza.

  • Chyba już trochę za późno, by „Lords…” powalił, zwłaszcza, że w międzyczasie niektóre rewelacje tam opisane zostały ośmieszone.
   Ale cieszę się, że coraz więcej przekładów się pokazuje, mam nadzieję, że na „Ilustrowaną historię Hellhammer i wczesnego Celtic Frost” nie trzeba będzie az tyle czekać albo co gorsza załatwiać z „drugiego obszaru płatniczego” 😉

 3. Ja to bym najchetniej przeczytał książkę o historii polskiego metalu od lat 80-tych do dziś, napisaną przez weteranów jak Jarek, Peter, Nergal, Mister, Piekarczyk, Dunaj i wielu innych.
  To byłby hicior 🙂

 4. A ja bym sie nie zdziwił, gdyby coś takiego powstawało, tak sobie wróżę z fusów, że historia Vader której jakoś się doczekać nie możemy mogłaby np. posłużyć jako szkielet do opisania większej całosci zjawiska pt. polski metal. Ktokolwiek to zrobi zapewni sobie nieśmiertelnośc 🙂

 5. Ewidentnie przyda się więcej zdjęć Dave’a w nowym wydaniu. 😀 Ale ma facet dystans do siebie, to trzeba przyznać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s