A więc wojna!

Amerykanie, ćwicząc wyjątkowo perfidną formę pasywnego imperializmu, nie zbudowali nam tarczy antyrakietowej!

Amerykanie bezczelnie odesłali nam Bułeckę, uniemożliwiając góralom z Chicago chóralne odśpiewanie „Ballady o Józku”!

Amerykanie wreszcie, aresztowali – w dodatku brudnymi (od czekolady i brudnej forsy) łapami swoich wasali ze Szwajcarii – naszego Wielkiego Rodaka!

Nie mówcie mi, że to wszystko nie układa wam się w jedną, złowróżbną całość?
Mamy tylko jedno wyjście. Goreją wici! Do broni! Za tę dłoń podniesioną nad Polską…

Reklamy

8 thoughts on “A więc wojna!

 1. Zapomniałeś o tym, że Amerykańce perfidnie i z premedytacją uniemożliwiają naszym utalentowanym rodaczkom karierę na swym gruncie i dziewoje owe muszą dla zdrowia psychicznego co jakiś czas latac z powrotem do Polski, by się wyżalac w kolorowych magazynach, że nikt nie daje im ważnej roli. Że niby Weronika Rosati, Magda Mielcarz i Doda nie są dla nich dośc dobre! Skandal.
  Dzisiaj robię w domu czystkę – wyrzucam wszystko, co amerykańskie, imperialistyczne i zgniłe. Nie będą mi tu Jankesy pluc w twarz swoją bezczelnością! Płatni zdrajcy, pachołki Rosji!

  A co do „Myszy, która ryknęła”, to ktoś kiedyś chcial tak zatytułowac biografię Wałęsy bodajże 😉

 2. Zapomnieliście dodać, że jakiś aktorzyna z Hollywood podstępem zapłodnił naszą Alicję Bachledę aby powiła mu Curuśa lub Synuśa. A po co on to zrobił? A po to, aby ją przy domu zatrzymać i żeby jej kariera aktorksa nie rozwijała się w zastraszającym tempie!!! To wszystko spisek możnych!!!
  Tak już poważniej, to ręce mi opadają na te „środowiska INTELIGIENCKIE”, co to podpisują listy poparcia dla wielkiego reżysera. Może i Amerykanie są głupi i nie wiedzą, gdzie jest Polska, ale wiedzą jak kwalifikować pewne czyny i u nich bycie wielkim artystą nie uprawnia do bezkarnego posuwania małolat. U nich posiedzieli w pierdlu Lil’Kim czy Mike Tyson, a u nas wystarczy popłakać i powiedzieć, że agent CBA nas w sobie rozkochał.

 3. Może by tak wysłać do nich zamiast Zakopower’a pancerną ekipę Sabaton? Niech im uświadomią chłopaki na kogo się porywają ;P

 4. Mnie tak naprawdę,w tej śmiesznej sytuacji zastanawia tylko wielka obrona Polańskiego.
  Mój mały mózg nie jest chyba przyjąć w stanie do wiadomości, tego podziału na lepszych i gorszych. Jak widzę, kiedy to Katarzyna Figura niemal ze łzami w oczach płacze nad losem wielkiego Polaka, jak żywią y bronią zasłaniają się inni „wielcy” Polacy. Jak krzyczą zgodnym chórem rządy: polski i francuski. Ratujmy naszego wielkiego rodaka (to oczywiście kwestia sporna, czyim on teraz rodakiem jest). Przecież on tylko „przeleciał” dziewczynę która sama chciała. To nieważne, że miała lat 13 (nie on pierwszy nie ostatni). A to, że to czyn pedofilski (bo to że karalny w USA to wiadomo)? Wystarczy zrobić 6 filmów powiedzmy i takie przestępstwo się kasuje. Z prostych obliczeń moich wypada, ze Polański zrobił takich filmów (pełnometrażowych ) 19? Więc ma jeszcze dwa anulowania.
  A to,że uciekał przed wyrokiem? Artystom można.

 5. Toć Polański to mojżeszowy, nie polski je, panie redahtorze. A i mason pewnie czy inny scientoloch.
  Toć za nim wstawiać się nie bedziem. Orlemi skrzydłema nie osłoni go Polska od hamerykańskich sądów. Na pohybel!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s